Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фахівці Львівського управління Офісу продовжують практику виїзних семінарів

11.06.2018

Днями в м.Тернополі, фахівці Львівського управління Офісу ВПП ДФС провели виїзний семінар для представників ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз». Ключові питання, що розглядались були присвячені актуальним питанням оподаткування.

У роботі семінару взяли участь: керівництво та провідні фахівці Тернопільського відділу податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу ВПП ДФС, голова, члени правлінн та представники фінансових служб ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз».

У першій частині семінару були порушені питання щодо зміни у декларації з ПДВ, які набрали чинності з 1 червня 2018 року. Також розглянули зміни в процедурі зупинення податкових  накладних/розрахунків коригування. Разом з тим, платника цікавило питання, що стосується строків реєстрації в ЄРПН та штрафні санкції за їх порушення.

Окремим блоком розглядались питання щодо податку на прибуток. Фахівці Львівського управління розповіли про виправлення помилок попередніх звітних періодів; порядок формування собівартості реалізованої продукції; формування операційних витрат.

Начальник Тернопільського відділу податкового супроводження підприємств Валерій Лісницький розповів про електронний документообіг, нові сервіси Електронного кабінету,  які допомагають в роботі платника податків.

У другій частині семінару платники податків мали змогу індивідуально задати запитання лекторам, і на кожне отримали ґрунтовну відповідь.

На завершення учасники зібрання з вдячністю зазначили, що практика проведення виїзних семінарів на території підприємства та обмін досвідом, який відбувся під час зустрічі, є надзвичайно важливими для них. В свою чергу Валерій Лісницький наголосив, що мета фіскальної служби — стати для платника партнером і порадником і такі заходи є однією з ланок, що складають індивідуальне супроводження великого платника податків.