Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Дніпрі обговорили порядок заповнення звіту з ЄСВ

16.05.2018

У Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків з платниками зустрівся начальник відділу податкового супроводження підприємств торгівлі  Артем Ковальов.

Темою зустрічі було обговорення порядку нарахування й утримання ЄСВ з доходів, що виплачуються громадянам та заповнення звіту з ЄСВ, розглянуто алгоритм виправлення помилок. 

Артем Ковальов зосередив увагу присутніх, що найбільш поширеними помилками при заповненні Звіту з ЄСВ є неправильне відображення бази нарахування ЄСВ,  неправильне застосування ставок ЄСВ, донарахування (зменшення) ЄСВ за попередні періоди. Виправляючи такі помилки, потрібно врахувати правильність застосування ставок ЄСВ за минулі періоди, застосування максимальної бази нарахування ЄСВ окремо за кожен місяць.  За минулі періоди ЄСВ розраховується за ставками, що діяли на день нарахування зарплати (доходу), на яку нараховується ЄСВ. Виправлення помилки в базі нарахування ЄСВ та/або ставці ЄСВ здійснюється в періоді, у якому її виявлено. Нагадав про наближення терміну подання Звіту про ЄСВ (додаток 4) за квітень 2018 року – 21 травня 2018 року.

Наприкінці зустрічі було наголошено, що за неправильне нарахування ЄСВ передбачено значні штрафні санкції, тому дуже важливо здійснювати нарахування, утримання, сплату ЄСВ без помилок та відобразити сплачені суми ЄСВ у звітності.