Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Львівського управління Офісу провели семінар для підприємств агрохолдингу «Мрія»

15.05.2018

Днями в м. Тернополі, для підприємств, які входять до агрохолдингу «Мрія», фахівці Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС провели виїзний семінар на тему: «Актуальні питання оподаткування: огляд основних змін».

У роботі семінару взяли участь: начальник Тернопільського відділу податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Лісницький В.В., заступник начальника відділу – Зімірський М.М., керівництво та представники фінансових служб ТОВ “Мрія Центр”, ТОВ “Мрія Трейдинг”.

Про зміни щодо трансферного ціноутворення, зокрема встановлення відповідності цін принципу «витягнутої руки»; важливість якісної підготовки документації, інформаційні системи для цілей ТЦУ, розповів начальник Тернопільського відділу податкового супроводження підприємств Валерій Лісницький. 

Крім того, були порушені питання щодо змін нормативної бази з податку на прибуток та ПДВ. Заступник начальника відділу Михайло Зімірський особливу увагу приділив таким питанням як дотримання строків реєстрації в ЄРПН та штрафні санкції за їх порушення; складання розрахунків коригування та відображення коригувань та виправлень в податковій звітності. Що стосується податку на прибуток, то представників агрохолдингу цікавили питання коригування фінансового результату, оподаткування процентів за борговими зобов’язаннями та оподаткування дивідендів у 2018 році.

У другій частині семінару платники податків мали змогу індивідуально задати запитання лекторам, і на кожне отримали ґрунтовну відповідь.

На завершення Валерій Лісницький ознайомив присутніх з новими сервісами,  запровадженим в роботі Електронного кабінету а також повідомив, що у випадку отримання дзвінків від телефонних шахраїв або інших протиправних дій слід, звертатися до Управління внутрішньої безпеки підрозділів Офісу великих платників податків ДФС за телефоном моб. 073-073-22-71, 044-454-17-66, або письмово за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11 -Г.

Учасники зібрання зазначили, що обмін досвідом, який відбувся під час семінару, буде надзвичайно корисним у подальшій роботі.