Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Звіт про надходження до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС запитів на отримання публічної інформації станом на 02.05.2018 року

14.05.2018

Львівське управління Офісу великих платників податків ДФС з метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» забезпечується розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону.

За січень-квітень 2018  року  до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС надійшов 1 запит на публічну інформацію.  Заявниками запитів є: юридична особа -1.

Переважним способом подання запиту є: поштою – 1.

За змістом, запити стосувались інформації щодо: провадження діяльності платниками податків Львівського управління Офісу велких платників податків ДФС на території Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Згідно з вимогами  статті  20 Закону України від 13.01.2011 року № 2939–VI «Про доступ до публічної інформації» відповіді на 1 запит надано в строки (не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту).

Скарг на дії працівників Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС стосовно порушень законодавства щодо організації доступу до публічної інформації не зареєстровано.