Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

По ризиковим операціям оптової торгівлі сільгосппродукцією донараховано в бюджет майже 93 млн гривень

14.05.2018

Працівниками Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС під час перевірки одного з підприємств, що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі сільгосппродукцією, встановлено здійснення операцій, пов’язаних з отриманням податкової вигоди та ухиленням від оподаткування.

Посадові особи товариства здійснювали фінансово-господарські взаємовідносини з підприємствами, які мають ознаки утворення виключно з метою надання податкової вигоди третім особам.

Також виявлені факти оформлення первинних документів з порушенням діючого законодавства, які завдяки цьому не мають юридичної сили і створені з метою  прикриття незаконної діяльності, спрямованої на ухилення від сплати податків.

Тобто фактично взаємовідносини між підприємствами мали на меті маніпулювання податковою звітністю та легалізацію сільськогосподарських товарів з невстановленого джерела походження.

За результатами перевірки донараховано до сплати в бюджет 92,6 млн гривень.