Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про що говорили податківці з екологами на Одещині?

11.04.2018

Днями, на Одещині, відбулася робоча зустріч колективу Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації з податківцями. У заході прийняв участь і заступник начальника Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Євгеній Ломака. Основною метою зустрічі, було налагодження взаємодії між органами виконавчої та контролюючої влади.

Найбільшу увагу приділили порядку видачі дозволів на викиди, спеціальне водокористування та розміщення відходів, а також контроль за їх дотриманням.

Крім того, вирішили спільно діяти та докладати максимум зусиль для виявлення підприємств, які здійснюють свою діяльність без відповідних дозволів Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації, адже такі дії призведуть до додаткового наповнення бюджетів усіх рівнів. Органи влади здійснюють жорсткий контроль за тим, аби користувачі природних ресурсів здійснювали свою діяльність законно.

Підводячи підсумки, Євгеній Ломака повідомив, що великі підприємства які обліковуються в Одеському управлінні Офісу вже з початку року направили до зведеного бюджету 2,1 млн грн екологічного податку, з них до місцевого бюджету надійшло  - 1,1 млн грн і це не малий внесок для міста.