Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Львові зі святом Весни вітали ветеранів податкової служби

05.03.2018

Сьогодні у Львівському управлінні відбулась урочиста відеоконференція з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня.  В кожному відокремленому управлінні Офісу зібралась жіноча половина колишніх працівників - ветеранів податкової служби. Керівництво Офісу великих платників привітало присутніх з прийдешнім святом Весни та подякувало за плідну, багаторічну роботу.

До привітань долучилася начальник Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Нонна Багмет. « З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою. На тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного міста, всієї держави.

Від щирого серця бажаю вам любові, щастя та посмішок. Нехай у ваших родинах завжди панує спокій, добробут та затишок. Здоров’я вам та вашим близьким, життєвої енергії та здійснення мрій!».

Після конференції гості мали час для спілкування. Святковий настрій, квіти та подарунки сприяли гарному настрою жінок-ветеранів.