Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Суд підтвердив позицію податкового органу відносно безпідставного формування податкового кредиту та заниження податкових зобов’язань підприємства з податку на додану вартість на суму майже 187 млн грн

13.02.2018

Завдяки правовій роботі, проведеній юристами Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС, судом  першої інстанції було прийняте позитивне рішення по судовій справі на користь податкового органу, в наслідок чого платник податків зобов’язаний сплатити до бюджету податку на додану вартість та   штрафних  на суму 187 млн грн.

За результатами проведеної перевірки контролюючим органом встановлено, що одним з підприємств газонафтової промисловості  було безпідставно  сформовано податковий кредит по податковій накладній, яка виписана без відповідної  події для  її складання. 

Суд, встановив, що у підприємства відсутні первинні документи, які підтверджують факт отримання товару або списання коштів з рахунків за отриманий товар  (договори, податкові накладні, акти прийому-передачі, платіжні документи).

Підтримавши позицію податкового органу, суд не дозволив платнику  ухилитись від сплати  податку на додану вартість на суму 124,5 млн грн.