Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Під час семінару в Харкові платники податків обговорили зміни податкового законодавства та отримали відповіді на поставлені запитання

12.02.2018

Представники бухгалтерських та фінансових служб підприємств, а також фахівці  Харківського управління Офісу великих платників податків стали учасниками семінару, який відбувся для платників Харківщини та Полтавщини за участі провідних фахівців ДФС України та незалежних експертів з податкового та бухгалтерського обліку.

Основною темою семінару були питання, присвячені поданню річної звітності,  виправленню помилок попередніх звітних періодів, та аналізу змін до Податкового кодексу України.

Присутніх ознайомили зі змінами щодо податку на прибуток підприємств, зокрема, в частині строків подання річної декларації, оподаткування процентів за борговими зобов’язаннями, формування резервів тощо.

Також платники дізналися про нові пільги з ПДВ, терміни формування податкового кредиту, новий порядок блокування податкових накладних, а також штрафні санкції за порушення термінів їх реєстрації в ЄРПН.

Лектори звернули окрему увагу на особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи за новою формою, нові види та розміри неоподатковуваних доходів і податкової соціальної пільги у 2018 р.

Кожен учасник семінару мав можливість отримати інформацію про податкові зміни та задати питання щодо оподаткування певних видів діяльності у розрізі окремих податків.

Окрему зацікавленість платників викликали нововведення, пов'язані з пенсійною реформою, зокрема, щодо збільшення максимальної бази нарахування ЕСВ з 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 15 розмірів мінімальної заробітної плати, а також нових строків сплати ЄСВ, порядку заповнення звіту та виправлення помилок, відповідальності за неподання звітності.

Наприкінці семінару представники контролюючих органів висловили сподівання, що інформація, отримана на семінарі, та спілкування з фахівцями стане корисним усім учасникам заходу.