Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Вдруге у поточному році по Харківському управлінню перевищено двохмільярдні надходження до бюджету

07.12.2017

Упродовж листопада поточного року від підприємств Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС до Державного бюджету України надійшло 2 млрд 20 млн грн платежів.

Начальник управління Галина Феденко повідомила: «Вже вдруге у поточному році по управлінню перевищено двохмільярдні надходження до бюджету. А у порівнянні з листопадом минулого року досягнуто збільшення надходжень на 645 млн грн або на 47%».

Проведений аналіз надходжень від великих платників показав, що було досягнуто збільшення надходження по основних бюджетоутворюючих податках:

- на 334 млн грн по акцизному податку (+ 44%);

- на 200 млн грн по податку на додану вартість  (+ 75%);

- на 91 млн грн по податку на прибуток (+ 30%).

Всього з початку року по Харківському управлінню до Державного бюджету було зібрано 16,5 млрд грн, що майже на 1 млрд грн перевищує минулорічні надходження. З них 11 млрд грн становить акцизний податок (на 22% більше надходжень 11 місяців минулого року), 3,8 млрд грн - податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (на 35% більше минулорічних надходжень), 930 млн грн – податок на прибуток підприємств, 234 млн грн - податок та збір на доходи фізичних осіб у частині, що сплачується до Державного бюджету (на 19% більше минулорічних надходжень) та інше.