Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Одещині відбулася зустріч з представниками бізнесу

06.12.2017

Довіра й партнерство у стосунках між платниками податків та податківцями – один із головних напрямків роботи фіскальної служби сьогодні.  Під таким девізом сьогодні відбулась зустріч керівництва Одеського управління Офісу великих платників податків, ГУ ДФС в Одеській області та Одеської митниці та представників малого, середнього та великого бізнесу різних сфер.

Зустріч пройшла в режимі діалогу, під час якої обговорено ряд проблемних питань, що виникають у роботі, зокрема, питання повноти нарахування та сплати належних платежів до бюджету, дотримання податкового законодавства  при нарахуванні сум ПДВ, заявлених до бюджетного відшкодування. Актуальним також залишається питання по легалізації заробітної плати та створення нових робочих місць на підприємствах.

Податківці наголосили, що сьогодні Державна фіскальна служба робить все для якісного обслуговування бізнесу та зменшення тиску на платників податків, створення рівних умов для бізнесу, а завдання бізнесу працювати виключно в правовому полі, бути сумлінними платниками, розвивати економіку країни, створювати нові робочі місця, дбати про нові інвестиції, наповнювати бюджет задля підвищення добробуту громадян.

Вікторія Талпа  подякувала представникам підприємств за своєчасну сплату податків, зборів та обов’язкових платежів, а також звернула увагу на найважливіші зміни в податковому законодавстві та електронних сервісах ДФС для платників.

Наприкінці зустрічі присутні мали змогу отримати роз’яснення та відповіді на свої питання в приємній і дружній атмосфері.