Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Підприємства Запорізького управління Офісу спрямували 620 мільйонів гривень на оборону країни

12.10.2017

Про звитяги українського війська говорено вже досить багато, але мова завжди йшла про сухопутні формування. Згадуючи ж українські військово-морські сили на пам’ять приходить флагман «Гетьман Сагайдачний» та єдиний підводний човен «Запоріжжя». А між тим ще 422 року тому запорозькі козаки при взятті фортеці Синоп використовували підводні човни. Точніше саме завдяки ним це місто-фортеця було швидко захоплене. Після цього такі човни стали постійно використовуватись у морських походах запорожців.

Володіння передовими на той час технологіями у військовій справі, в тому числі й підводними, робили славу українському війську. Продовжувачами славних традицій козацьких підводників, стали і українські підводники, які брали участь у першій та другій світових війнах. В сьогоднішніх реаліях, оцінюючи загрози для країни, більше уваги приділяється армії, проте це не означає, що військовий флот відійшов на другий план. Україна – морська держава і тому просто зобов’язана мати потужні військово-морські сили.

На розбудову збройних сил України бюджетом передбачені та виділяються значні кошти. До  того ж суттєву допомогу армія отримує і від надходжень з тимчасового податку – військового збору. Так, за словами начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, великі платники податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні, у вересні поточного року сплатили 28,5 мільйона гривень військового збору, а з початку року – вже майже 290 мільйонів. До речі, це на 69 мільйонів гривень більше, ніж армія отримала за 9 місяців минулого року. Взагалі ж, за весь час існування військового збору запорізькі великі платники податків сплатили 620 мільйонів гривень.

За три роки до військових частин ВМС України надійшло більше 200 основних зразків озброєння і військової техніки. Отже, відродження військово-морського потенціалу держави триває і в цьому є вагомий внесок і великих платників податків козацького краю. Сподіваємось, що з часом на озброєнні ВМС будуть і сучасні підводні човни і ми будемо пишатися нашими підводниками, як пишаємось нашими земляками – конструкторами підводних апаратів та захисниками рідної землі.

Шануймося!