Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 55 мільйонів гривень «зеленого» податку сплатили підприємства Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС

10.10.2017

Термін екологія прийшов з давньогрецької і сьогодні він означає науку, яка вивчає закономірності взаємовідношень організмів з навколишнім середовищем. І мені, як одному з численних представників цих організмів та, навіть, надорганізмової системи, дуже важлива саме ступінь цих взаємовідношень з навколишнім середовищем.

Запоріжжя на жаль не посідає місце навіть в десятці обласних центрів країни за рівнем екологічного комфорту. Говорячи словами американського письменника Роберта Орбена, «шкідливим відходам у повітрі просто не вистачало б місця, якби не наші легені». Причин цього досить багато, та від знання цих причин повітря чистішим не стає. Проте вихід є і полягає він у виконанні екологічних вимог держави.

За словами начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, на обслуговуванні в управлінні є і підприємства-платники екологічного податку. Так, з початку року ними було сплачено більше 11 мільйонів гривень у Державний бюджет та майже 45 мільйонів у місцевий. Кошти, які надходять до бюджету від сплати екологічного податку мають бути спрямовані на природоохоронні програми. А кінцева мета екологічного податку – стимулювати підприємства до зниження негативного впливу на навколишнє середовище через модернізацію обладнання задіяного в процесах виробництва. Оскільки, як писав Генрі Девід Торо «чи багато користі від будинку, якщо у нас немає нормальної планети, на якій його можна збудувати»?

Шануймося!