Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Великий бізнес Харківського управління Офісу великих платників за 9 місяців спрямував до Державного бюджету 12,8 мільярдів гривень

10.10.2017

Таку суму податків та зборів продовж січня-вересня 2017 р. сплатили до Державного бюджету підприємства, які знаходяться на обліку в Харківському управлінні Офісу великих платників податків ДФС.

Як проінформувала начальник управління Галина Феденко, за 9 місяців до бюджету держави надійшло:

8 млрд 760 млн грн акцизного податку з вироблених на Україні підакцизних товарів, що на 19,5% більше надходжень за 9 місяців минулого року;

3 млрд 64,5 млн грн податку на додану вартість з вироблених на Україні товарів (на 28% більше минулорічних надходжень;

517,5 млн грн податку на прибуток підприємств,

342 млн грн податку на доходи фізичних осіб у частині, що сплачується до Державного бюджету (на 15,1% більше минулорічних надходжень), та інше.

Тільки протягом вересня цього року до державного бюджету зібрано понад 1 млрд 558 млн грн, у т.ч. 1 млрд 97 млн грн акцизного податку, 401,6 млн грн податку на додану вартість з вироблених на Україні товарів, 40 млн грн податку на доходи фізичних осіб у частині, що сплачується до Державного бюджету, та інше.