Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В Запорізькому управлінні вітали переможців

11.09.2017

У Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС відбулось нагородження переможців конкурсу, присвяченого Історії України.

Нагадаємо, конкурс був започаткований керівником Запорізького управління Романом Афоновим і проводився спільно з «Радіо Запоріжжя». Проходило змагання впродовж серпня в два етапи: на першому відбірковому були відібрані фіналісти, в на другому – в прямому ефірі визначений переможець. Не дивлячись на те, що в умовах конкурсу не було ані вікових, ані гендерних обмежень (тобто прийняти в ньому участь міг кожен бажаючий слухач «Радіо Запоріжжя»), фінальний етап був суто жіночий. В безкомпромісній боротьбі перемогу виборола Марина Євченко, яка отримала диплом переможця і цінний подарунок. Заохочувальний приз отримала і фіналістка конкурсу Анастасія Власович.

Начальник управління Роман Афонов в своєму привітанні наголосив, що знати історію України повинен кожен громадянин нашої країни. Більше того, очільник управління був приємно вражений обізнаністю дівчат. Конкурсні запитання насправді були нелегкими, і тим почесніша перемога в ньому.

Також спеціальними дипломами за багаторічну співпрацю були нагороджені автори і ведучі радіопрограми «Майстер – клас», в рамках якої відбувся конкурс, Поліна Снєжина та Олександр Пашненко.

Крім того, Роман Петрович зауважив, що це не останній спільний проект з «Радіо Запоріжжя»: будуть ще і конкурси, і цікаві проекти. І, в свою чергу, висловив надію, що наступного року ініціатива Запорізького управління знайде підтримку на центральному рівні, і конкурс стане загальноукраїнським, оскільки сумлінні та обізнані платники податків – це міцне підґрунтя економічної незалежності України.