Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Керівництво Харківського управління взяло участь у відкритті нового заводу

14.07.2017

Заступник начальника Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС Валерій Любічев разом з начальником відділу податкового супроводження підприємств металообробки Людмилою Коровкіною стали учасниками урочистого відкриття у м. Суми нового заводу з виробництва упаковки для дитячого харчування підприємством ТОВ «Гуалапак Україна», яке знаходиться на обліку в Харківському управлінні.

Підтвердженням того, що цей захід є надзвичайно важливим як для Сум, так і для країни в цілому, було те, що у відкритті підприємства взяв участь Президент України Петро Порошенко, який в новому цеху дав старт серійному виробництву упакування дитячого харчування та продемонстрував його найперший зразок перед сумчанами, яких біля підприємства зібралося майже півтисячі.

Показово, що у будівництво нового підприємства та придбання обладнання засновниками -   італійською компанією GUALA PACK S.p.A. та спільним українсько-польським підприємством АТ «Технологія» інвестовано понад € 9 млн. Відкриття такого виробництва дасть Україні близько 300 нових робочих місць, а середня зарплата на ньому повинна бути понад 12 тис. грн. За перше півріччя надходження до Державного бюджету від ТОВ «Гуалапак Україна» склали 11,2 млн. грн.

Валерій Любічев висловив щиру подяку керівнику підприємства Володимиру Зайцю за  корисну та відповідальну працю та вагомий внесок у наповнення  державного бюджету України, що сприяє економічному та соціальному розвитку нашої держави, а також побажав усім наснаги, благополуччя, здійснення всіх планів та задумів, нових досягнень у праці, успішного розвитку підприємства.