Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Про інвестиційні проекти, вплив податкової та митної системи на їх реалізацію йшлося на зустрічі з великим бізнесом Західного регіону

15.06.2017

Днями начальник Тернопільського відділу податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Лісницький В.В. взяв участь у засіданні за «круглим столом» на тему: «Інвестиційні проекти, вплив податкової та митної системи на їх реалізацію. Шляхи співпраці бізнесу та органів місцевої влади».

До участі в заході, організованому  ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області також були запрошені: начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Ковальчук С.В.,  в.о. начальника Хмельницької митниці ДФС Рудченко С.В., Голова Ради ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області Семків Р.Р.,  міський голова м.Славути Сидор В.Б., Голова ГО «Ліга керівників та роботодавців», Генеральний директор ПАТ «Славутський солодовий завод» Дубіна М. І., представники великого бізнесу та інших підприємств, громадських організацій Хмельницької області.

Учасники засідання розглянули важливі для бізнесу питання, зокрема, про стан залучення інвестицій та вплив податкової системи на діяльність підприємств, які реалізують інноваційні проекти; про лібералізацію правил здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

У ході проведення зустрічі Валерій Лісницький проінформував присутніх про особливості обслуговування великого бізнесу; надання високоякісних сервісів та послуг великим платникам; контролю за сплатою платежів до бюджету, стан співпраці з органами ДФС за місцем здійснення ними діяльності.

На завершення учасники зустрічі прийняли колегіальне рішення щодо подальшої взаємної співпраці між бізнесом та державними структурами для покращення інвестиційного клімату як в регіоні так і в Україні в цілому.