Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Харкові відбулось засідання ради Рейтингу «Сумлінні платники податків 2016 року»

15.06.2017

Начальник Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС Галина Феденко взяла участь у засіданні комісії по відбору переможців першого етапу Рейтингу «Сумлінні платники податків 2016 року», який проводиться на регіональному рівні територіальним відділенням Асоціації платників податків України в Харківській області.

Серед учасників зустрічі також було керівництво Харківської обласної ради, Головного управління ДФС у Харківській області, постійної комісії з питань бюджету Харківської ради та провідних підприємств Харківського регіону.    

Відкрила засідання Голова Ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Харківській області Марина Вишневська, яка привітала учасників заходу та оголосила перелік питань для розгляду за порядком денним. Вона підкреслила, що саме сьогодні, коли Україна потребує життєво-необхідних реформ, одним з найважливіших чинників подальшої економічної стабільності є сумлінне ставлення бізнесу до сплати податків.

Начальник Харківського управління Офісу великих платників податків Галина Феденко розповіла про кожного номінанта на участь у Всеукраїнському рейтингу, які обслуговуються в управлінні. Вона повідомила, що відбір платників здійснювався не лише за економічними досягненнями підприємств, абсолютними величинами сплачених податків та рівнем податкового навантаження, але і за рівнем соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством: створення робочих місць, середня заробітна плата, а також участь підприємств в реалізації соціальних програм та благодійних акцій.

Визначаючи переможців рейтингу, члени ради дійшли висновку, що такі компанії повинні бути на особливому рахунку з метою посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, а також для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом.