Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Великий бізнес Харківщини збагатив місцеву скарбницю на 1,1 мільярд гривень

11.01.2017

Саме 1,1 мільярд гривень податків та зборів спрямували впродовж минулого року до місцевого бюджету платники, які знаходяться на обліку в Харківському управлінні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби. Як повідомила в.о. заступника начальника – начальника Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС Тетяна Самойленко, це на 42,4 млн.грн., або на 4% перевищує показник 2015 року.

Місцевий бюджет за минулий рік отримав 766 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, який є ключовим джерелом формування фінансових ресурсів, зосереджених у місцевих бюджетах, (на 15% більше, ніж за 2015 рік), 222 млн.грн. земельного податку (на 13% більше, ніж за 2015 рік), 114 млн.грн. податку на прибуток (в частині, що сплачується до місцевого бюджету).

Зокрема, у грудні 2016 до місцевого бюджету надійшло 121 млн.грн. платежів. З них 81,5 млн.грн. становить податок на доходи фізичних осіб (на 24,5% більше, ніж за попередній місяць), 23,3 млн.грн. – земельний податок (на 10% більше, ніж за попередній місяць).

Найбільші суми з початку року сплатили КП «Харківські теплові мережі», ТОВ «Пларіум Юкрейн», ПАТ «Турбоатом», ДП завод «Електроважмаш», КП «Харківобленерго», ПАТ «Світло шахтаря», АТ «Новий стиль».