Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Великий бізнес Харківщини протягом минулого року значно зростив надходження до державного бюджету

05.01.2017

За 2016 рік платники, які знаходяться на податковому обліку в Харківському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, забезпечили до бюджетів всіх рівнів 17 млрд. гривень.

Як повідомила в.о. заступника начальника – начальника Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС Тетяна Самойленко, рівень надходжень попереднього року перевищено майже на 3,9 мільярди гривень, або на 30%., а також зафіксовано перевиконання дохідної частини як державного, так і місцевого бюджетів.

Проведений аналіз надходжень від великих платників до державного бюджету показав, що у 2016 році найбільший приріст платежів до 2015 року відбувся по акцизному податку - на 4,1 млрд. грн. (+ 64%), частини чистого прибутку (дивідендам) – майже на 1 млрд. грн., податку на прибуток – на 62,5 млн. грн. (+5,3%), податку на доходи фізичних осіб (у частині, що сплачується до державного бюджету) - на 33 млн. грн. (+15%).

Тільки впродовж грудня  2016 року інспекцією зібрано до державного бюджету понад 1,4 млрд. грн., що на 60 млн. грн., або на 4,4% перевищує показник попереднього місяця. У порівнянні з листопадом досягнуто збільшення надходжень з акцизного податку на 25%, військовому збору на 34%, податку на доходи фізичних осіб (у частині, що сплачується до державного бюджету) - на 24,5%.

Серед підприємств, які протягом 2016 року сплатили найбільші суми до державного бюджету, ПрАТ «Філіп Моррис Україна», ПАТ «Турбоатом»,  АК «Харківобленерго», ТОВ «Амкор Тобакко Пекеджинг Україна» та інші.