Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про роботу Енергетичної митниці ДФС із запитами на отримання публічної інформації, зверненнями громадян, повідомленнями на сервіс «Пульс» протягом січня – вересня 2016 року

03.10.2016

З 01.01.2016 по 30.09.2016 до Енергетичної митниці ДФС надійшло 10 запитів на отримання публічної інформації, у тому числі:

від фізичних осіб – 5 запитів;

від юридичних осіб – 1 запит;

від громадських організацій – 4 запити.

Найбільше запитів надійшло на адресу Енергетичної митниці ДФС з міста Києва (4), по 1 – з Хмельницької та Дніпропетровської областей, 3 – з міста Одеси, 1 запит направлено Державною фіскальною службою України (місце проживання запитувача невідомо). Більшість запитів на інформацію надійшли електронною поштою.

Запитувачі звертались за інформацією про:

штатну та фактичну чисельність працівників Енергетичної митниці ДФС, у тому числі, на митних постах станом на 01.01.2016;

пункти пропуску через державний кордон, в яких здійснюється переміщення товарів через митний кордон України;

митне оформлення аміаку безводного;

копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік окремих працівників митниці;

результати проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади»;

наявність технічних засобів контролю за повнотою та достовірністю декларування поставок природного газу;

чисельність, персональний склад працівників митного поста «Одеса-енергетичний»;

перелік наборів відкритих даних, їх місце знаходження, періодичність оновлення;

суми відшкодованих платникам податків матеріальних збитків, завданих ДФС за судовими позовами у 2015 році та у І-ІІ кварталах 2016 року.

Розглянуті запити стосувалися питань, що належать до компетенції: сектору по роботі з персоналом (5); відділу організації митного контролю (2); митного поста «Київ-енергетичний» (1); спеціаліста з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (1); юридичного сектору (1).

Відповіді на запити надано у встановлений законодавством строк.

Протягом звітного періоду до Енергетичної митниці ДФС надійшло два звернення, одне з яких визначено анонімним, у зв’язку з чим та відповідно до статті 5 Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (із змінами) було повернуто заявнику; друге – від колишнього працівника митниці щодо поновлення на посаді. Відповіді з необхідними роз’ясненнями надано заявникам у встановлений законодавством строк.

На антикорупційний сервіс «Пульс» щодо діяльності Енергетичної митниці ДФС з початку 2016 року надійшло 4 повідомлення. Більшість з них стосувалась затримки митного оформлення. Інформація, викладена у цих повідомленнях, була ретельно опрацьована відповідними структурними підрозділами. Будь-яких порушень з боку посадових осіб митниці не виявлено, заявникам надано вичерпні відповіді у встановлений строк.