Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ПІКОВСЬКИЙ Ігор Олександрович

Начальник Енергетичної митниці ДФС спеціальне звання «Державний радник митної служби 2 рангу»

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

ПІКОВСЬКИЙ Ігор Олександрович

Працює начальником Енергетичної митниці ДФС

Громадянство Україна

Число, місяць і рік народження 23.02.1957

Місце народження Україна, м. Рівне

Освіта спеціаліст, Український інститут інженерів водного господарства у 1979 році, спеціальність – механізація гідромеліоративних робіт, кваліфікація – інженер-механік 

Науковий ступінь, вчене звання кандидат технічних наук 

Во­ло­дін­ня мо­ва­ми: укра­їн­сь­кою, ро­сій­сь­кою - вільно, англійською – із словником 

Нагороди, почесні звання відзнака МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ», 2008 р.; нагрудний знак «За розвиток міжнародних зв'язків», 2009 р.; відомча заохочувальна відзнака МВС України, медаль «За співпрацю з внутрішніми військами МВС України», 2009 р.; відзнака Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» – пістолет ПМ, 2009 р.; відзнака МВС України «Почесний знак МВС України», 2009 р.; нагрудний знак «Почесна відзнака Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області», 2016 р.; подяка в.о. Голови Державної фіскальної служби України, 2017 р.

Прийняття Присяги державного службовця 12.01.2008

Ранг державного службовця спеціальне звання «Державний радник митної служби 2 рангу», 20.01.2010

Категорія посади державної служби категорія «Б»

 

Загальний стаж роботи

з 29.10.1979 по 30.12.1985

 

з 01.01.1986 по 14.10.1995

 

з 16.10.1995 по 09.01.2008

 

з 12.01.2008 по 24.03.2010

 

з 19.04.2010 по 01.04.2011

 

з 04.04.2011 по 29.05.2015

 

з 02.06.2015 по 30.06.2015

 

з 07.07.2015 по цей час

 

Стаж державної служби

з 12.01.2008 по 24.03.2010

 

з 02.06.2015 по 30.06.2015

 

з 07.07.2015 по цей час

                                              

Стягнення не має       

                                    

Трудова  діяльність:

 

з 10.1979 по 11.1982

інженер науково-дослідного сектору Українського інституту інженерів водного господарства;

з 12.1982 по 12.1982

молодший науковий співробітник Українського інституту інженерів водного транспорту;

з 12.1982 по 12.1985

аспірант відділу механізації Науково-дослідного зонального інституту садівництва нечорноземної полоси;

з 01.1986 по 01.1986

молодший науковий співробітник науково-досдідного сектору Інституту інженерів водного господарства;

з 01.1986 по 02.1988

асистент кафедри будівельних матеріалів Інституту інженерів водного господарства;

з 02.1988 по 10.1991

старший викладач кафедри будівельних матеріалів Інституту інженерів водного господарства;

з 10.1991 по 09.1993

доцент кафедри будівельних матеріалів Інституту інженерів водного господарства;

з 09.1993 по 06.1994

заступник директора по інвестиційній діяльності та робіт з цінними паперами Рівненської філії акціонерного комерційного банку «Українська фінансова група» ;

з 06.1994 по 06.1994

президент фонду Відкритого акціонерного товариства «Інвестиційна компанія «ТРАСТ»;

з 06.1994 по 10.1995

президент компанії Відкритого акціонерного товариства Інвестиційний фонд «ТРАСТ»;

з 10.1995 по 02.1996

консультант Акціонерного товариства закритого типу «М.Ф.С. – ІНВЕСТ»;

з 03.1996 по 03.2000

заступник голови правління Акціонерного товариства закритого типу «Українська іноваційно - фінансова компанія»;

з 03.2000 по 07.2001

голова правління Акціонерного товариства закритого типу «Українська іноваційно - фінансова компанія»;

з 08.2001 по 01.2008

голова Спостережної ради Закритого акціонерного товариства «ПРОМЗВ'ЯЗОК»;

з 01.2008 по 03.2010

перший заступник Голови Державної митної служби України;  

 з 04.2010 по 06.2010

голова Наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «ПРОМЗВ'ЯЗОК»;

 з 07.2010 по 04.2011

керівник групи радників Президента Українського національного комітету Міжнародної торгової палати;

 з 04.2011 по 07.2011

голова Наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «ПРОМЗВ'ЯЗОК»;

з 08.2011 по 05.2015

голова Наглядової ради Публічного акціонерного товариства «ПРОМЗВ'ЯЗОК»;

з 06.2015 по 06.2015

помічник-консультант народного депутата України Матузко О.О. на час її депутатських повноважень з поширенням дії Закону України «Про державну службу»  Апарату Верховної Ради України;

з 07.2015 по 10.2016

начальник Київської міської митниці ДФС;

з10.2016 до цього часу

начальник Енергетичної митниці ДФС.

Телефон приймальні: (044) 586-99-79

Е-декларація за 2015 рік                                

До списку