Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про надходження до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС запитів на отримання публічної інформації станом на 03.06.2019 року

06.06.2019

Львівське управління Офісу великих платників податків ДФС з метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» забезпечується розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону.

За січень-травень 2019  року  до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС надійшло 8 запитів на публічну інформацію.  Заявниками запитів є: юридична особа -6, фізична особа-2.  

Переважним способом подання запиту є: поштою – 6, електронною поштою- 2.

За змістом, запити стосувались інформації щодо: інтегрованих карток платника, щодо надання біографічної довідки начальника інспекції, щодо структури та штатного розпису, щодо інформації про працевлаштованих працівників підприємства, щодо відкритих рахунків підприємства.

Згідно з вимогами  статті  20 Закону України від 13.01.2011 року № 2939–VI «Про доступ до публічної інформації» відповіді на 8 запитів надано в строки (не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту).

Скарг на дії працівників Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС стосовно порушень законодавства щодо організації доступу до публічної інформації не зареєстровано.