Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Аналітична довідка інформації щодо заходів інформування платників та громадян про доступ до публічної інформації за 1 кв. 2019 року

29.03.2019

Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС:

З метою забезпечення прозорості, достовірності та відкритості інформації про діяльність Дніпропетровського управління, інформування платників податків та громадян про доступ до публічної інформації на інформаційних стендах оприлюднено наступне:

- Закон України «Про доступ до публічної інформації», зі змінами;

- Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації (розділ V Закону України «Про доступ до публічної інформації», зі змінами і доповненнями);

- Форма для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби,затверджена наказом Міністерства фінансів України 04 травня 2018 року № 468 (зразок заповнення);

- Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є органи Державної фіскальної служби, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2015 №611, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.07.2015 за №889/27334;

- Перелік відомостей, які містять службову  інформацію в органах ДФС, затверджений наказом ДФС України від 28.08.2014 №88,зі змінами;

- Положення про Дніпропетровське управління, зі змінами (витяг).

З метою належного інформування платників податків у питаннях, які стосуються  діяльності Дніпропетровського управління, застосування  норм Податкового кодексу, змін у законодавчих актах, які набрали чинності у 2019 році, виготовлено 3 види  друкованої продукції. Протягом звітного періоду було оновлено тематичний стенд «Доступ до  публічної інформації», а саме: розміщено структуру Дніпропетровського управління з урахуванням внесених змін, а також розміщувалися щомісячні звіти про задоволення запитів на отримання публічної інформації Дніпропетровським управлінням та дані щодо стану розгляду звернень громадян.

 Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС:

В Запорізькому управлінні проведені заходи щодо інформування платників та громадян про доступ до публічної інформації, а саме:

- зазначене питання висвітлене в засобах масової інформації 27 березня п.р. на радіо «Запоріжжя ФМ»;

- інформацію про порядок складання і подання запитів на отримання публічної інформації та зразок форми запиту розміщено на стенді в приміщенні на першому поверсі;

- зразок форми подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України, затвердженої Наказом Міністерства фінансів України від 10.03.2015 р. № 309, розміщений на субсайті Офісу великих платників податків ДФС та направлений на адреси електронних скриньок платникам, які обслуговуються в управлінні.  

 Львівське управління Офісу великих платників податків ДФС:

Львівським управління з метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» забезпечується розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону.

Фактів порушень посадовими особами положень Закону, не вирішення порушених у запитах обґрунтованих питань, які належать до компетенції відповідного органу ДФС, посадової особи, що призвело до повторного запиту чи запиту до органу вищого рівня не встановлено.

Постійно надаються роз’яснення з питань законодавства, що належать до компетенції ДФС та висвітлюються у засобах масової інформації.

 Одеське управління Офісу великих платників податків ДФС:

За 1 кв. 2019 року фахівцями Одеського управління було розміщено інформацію для платників податків та громадян про доступ до публічної інформації на стенді. Проблемні питання при розгляді запитів не виникали.

 Харківське управління Офісу великих платників податків ДФС:

Харківським управлінням протягом 1 кв. 2019 року, вжито наступні заходи щодо інформування платників про доступ до публічної інформації:

- проведено 5  занять по підвищенню кваліфікації для фахівців інспекції – 22.01.2019р., 25.03.2019р.;

- оприлюднено інформацію  згідно  зі  ст.15  Закону України від 13.01.2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації», із змінами та доповненнями (далі - Закон 2939) на стенді,  розміщеному  на 1 поверсі   у приміщенні Харківського управління.

 Офіс великих платників  податків ДФС:

На виконання вимог постанови КМУ «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21.10.2015 №835 та наказу ДФС України «Про створення сервісу «Відкриті дані» на субсайтах територіальних органів ДФС офіційного веб-порталу ДФС» від 10.08.2017 №536 оприлюднюється відповідна інформація у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі на веб-сторінці Data.gov.ua та на субсайті ДФС.

З метою інформування платників податків та громадян про доступ до публічної інформації на територіальному суб-сайті Офісу (веб-портал ДФСУ) та у приймальні громадян розміщено форми подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні Офісу із прикладом її заповнення.

З метою підвищення професійного рівня в роботі, забезпечення дотримання вимог, визначених законодавчими актами при наданні відповідей на запити на публічну інформацію, проведені заняття з професійного навчання без відриву від роботи працівників.