Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 29/2019

2019-08-09

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 29/2019:


- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, акцизного податку, спрощеної системи оподаткування, туристичного збору, рентної плати, РРО.

- У яких сферах діяльності застосування української мови обов’язкове? За яких умов можливе застосування іншої мови? Яку відповідальність передбачено за порушення вимог мовного закону?

- Що зміниться при відкритті банківських рахунків за новим стандартом. Чи прийматимуться до виконання документи на переказ коштів, якщо рахунку не присвоєно стандарт IBAN?

- Якщо під час проведення документальної перевірки товаросупровідні та товаро-транспортні документи з відбитком штампу «під митним контролем» надано, але митну декларацію не оформлено, то чи нараховується пеня?

- Чому агентська винагорода резидента, отримана від нерезидента за надання послуг з пошуку клієнтів на покупку продукції, є об’єктом оподаткування ПДВ?

- Чи виникають податкові ризниці у підприємства — дарувальника нерухомості фізичній особі? Що доведеться заплатити обдарованій особі?

- За яких умов дебіторська заборгованість реорганізованого підприємства може бути визнана безнадійною у його правонаступника?

- Хто та скільки робочих місць має забезпечити для працевлаштування осіб з інвалідністю? За яких підстав Держпраці проводить позапланові перевірки?

- Відповіді на актуальні запитання щодо оплати відпусток держслужбовцям.

- Що імпортеру слід врахувати при визначенні об’єкта оподаткування ПДВ у разі продажу ним раніше придбаного товару?

- Які аргументи наводять податківці, що вартість наданого роботодавцем безоплатного харчування працівникам навіть за неможливості персоніфікації витрат вважається їх додатковим благом та є об’єктом оподаткування ПДФО і ВЗ та є базою для нарахування єдиного внеску?

- Чи є об’єктом оподаткування операції резидента з надання ним нерезиденту послуг з розробки моделей ювелірних виробів? Чи може така послуга розглядатися як інжиніринг?

- Як правильно визначити базу оподаткування ПДВ при реалізації будівельних матеріалів, які отримано у власність в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором?

- Якщо в контракті передбачено відтермінування валютного платежу за придбаний товар, то чи мали контролери під час проведення перевірки дисконтувати кредиторську заборгованість та виписувати ППР? Чи вдасться платнику домогтися скасування цієї ППР у суді?

- Черговий огляд практики Верховного Суду у податкових спорах.

- Огляд відповідей ДФС за поточними матеріалами загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР).

 

Більше читайте на сайті: http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5716